KONST / Litografier / Färglitografi 8321281
nr 832 1281
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi , Elisabeth Jansson (f. 1951), signerad, motivets mått: 28 x 22 ca
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:13:28
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson